برگزاری مجلس ترحیم استاد فقید دکتر بهرام صادقپور گیلده

به مناسبت درگذشت همکار گرامی آقای دکتر بهرام صادقپور گیلده، استاد گروه آمار دانشگاه فردوسی مشهد، مجلس ترحیمی به صورت مجازی در روز پنج شنبه 27  خرداد 1400 از ساعت 19 الی 20 توسط دانشکده علوم ریاضی دانشگاه فردوسی مشهد در محیط اسکای روم برگزار شد. در این مراسم تعدادی از اعضای هیأت علمی از دانشگاه های داخل کشور، دانش آموختگان (داخل و خارج کشور)، دانشجویان دانشکده علوم ریاضی، کارمندان دانشگاه، بستگان و دوستان مرحوم شرکت کردند و ضمن استماع آیاتی از قرآن مجید، با قرائت فاتحه برای آن مرحوم غفران و رحمت واسعه و صبر و اجر جزیل برای مسألت نمودند. اجرای این مراسم را جناب آقای دکتر سیدمحمود طاهری به عهده داشتند. ایشان با ابراز مراتب همدردی، تاسف و تألم عمیق، سخنان خود را با معرفی کوتاهی از مرحوم مغفور دکتر صادقپور چنین آغاز کردند که ایشان دارای کارشناسی دبیری ریاضی، کارشناسی ارشد آمار از دانشگاه فردوسی مشهد و دارای دکتری آمار انفورماتیک از دانشگاه بلِز پاسکال فرانسه بودند که در طول عمر پربرکت خویش خدمات بسیار ارزنده برای جامعه علمی کشور به ویژه گروه آمار دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه مازندران به یادگار گذاشتند.
سپس آقای دکتر طاهری متن پیام تسلیت آقای دکتر محمد کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد به مناسبت درگذشت دکتر بهرام صادق پور استاد گروه آمار را قرائت کردند.
در ادامه به همت آقای دکتر محمد امینی، آقای دکتر ابولقاسم بزرگ‌نیا استاد پیشکسوت دانشگاه فردوسی مشهد به صورت برخط پیام تسلیت و تأسف خود را برای درگذشت این استاد گرامی ابراز داشتند. هم چنین پیام های صوتی آقایان دکتر علیرضا سهیلی رئیس محترم دانشکده علوم ریاضی دانشگاه فردوسی مشهد، دکتر محمد مهدی زاهدی رئیس انجمن سیستم های فازی ایران و دکتر عبدالرحمن راسخ رئیس انجمن آمار ایران در سامانه پخش شد. آقای دکتر سهیلی  ضمن ابراز تاسف از درگذشت این استاد فقید به توانمندی و بزرگواری ایشان در زمان همکاری پست مدیریتی پردیس بین الملل دانشگاه  اشاره نمود. رئیس انجمن سیستم های فازی  اشار داشتند که دلبستگی و تعلق خاطر  مرحوم دکتر صادق به پرورش علمی و اخلاقی دانشجویان او به یک استاد فریخته  در عرصه علم و دانش جاودانه ساخت.
شایان ذکر است در زمان برگزاری این مراسم تمامی شرکت کنندگان با ارسال پیام‌های جداگانه ابراز همدری، تسلیت و تاسف صمیمانه خود را از در گذشت مرحوم دکتر بهرام صادق‌پور گیلده ابراز نمودند.
روحشان شاد و یادشان برای همیشه گرامی باد

1sadtas2sadtas3sadtas4sadtas5sadtas7sadtas

آمار سایت

امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
کلی
۷۵
۱۷۸
۷۸۸
۲۷۶۱
۳۵۹۵
۹۲۶۳
۳۶۴۱۴۲

t5.png

گالری تصاویر

t3.jpg

تقویم آموزشی

360-virtual-tour.png

تور مجازی

about2.png

درباره ما