خبر آغاز به كار سومين سمينار نظريه عملگرها و كاربردهاي آن

آغاز به کار سومين سمينار نظريه عملگرها و كاربردهاي آن

سومين سمينار نظريه عملگرها و كاربردهاي آن با حضور جمعی از استادان، دانشجويان و پژوهشگران کشور در روز چهار شنبه 18 اسفند ماه 95 در تالار بزرگ نیا در دانشکده علوم ریاضی دانشگاه فردوسی مشهد آغاز به کار کرد.
دکتر سهیلی، رئیس دانشکده علوم ریاضی دانشگاه فردوسی مشهد در مراسم افتتاحیه سومين سمينار نظريه عملگرها و كاربردهاي آن ، ضمن خیرمقدم به حاضران در این برنامه، از دست اندرکاران برگزاری این سمینار بویژه دکتر صال مصلحیان، دبیر علمی، دکتر حجازیان، دبیر اجرایی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی و کمیته علمی و اجرایی این سمینار تشکر کرد.
دکتر علیرضا سهیلی با بیان اینکه هم اینک دانشکده علوم ریاضی دانشگاه فردوسی مشهد در گرایش های محض، کاربردی و آمار فعال می باشد ابراز امیدواری کرد که این دانشکده در سال آینده پذیرای دانشجویان در گرایش های علوم کامپیوتر و ریاضی پزشکی باشد.
در ادامه دکتر شیرین حجازیان، دبیر اجرایی سمینار نیز از همکاری آقای دکتر سهیلی، رئیس دانشکده علوم ریاضی، معاونان دانشکده و دانشجویان دست اندرکار برگزاری این همایش قدردانی کرد.
سپس دکتر محمد صال مصلحیان، معاون پژوهشی دانشکده علوم ریاضی و دبیر علمی سومين سمينار نظريه عملگرها و كاربردهاي آن ضمن تشکر از مسؤلان دانشگاه و دانشکده علوم ریاضی و همچنین انجمن علوم ریاضی ایران برای همکاری در برگزاری این کنفرانس اظهار داشت : در برگزاری این سمینار سعی بر این بوده تا به تعداد بیشتری از علاقمندان فرصت ارائه کارهایشان داده شود و بنابراین 100 مقاله برای ارائه به صورت شفاهی و 35 مقاله به صورت پوستر در سمینار پذیرفته شدند.
همچنین آیین اهدای جایزه آنالیز تابعی نیز در ساعت 11:30 همین روز در تالار بزرگ نیای این دانشکده برگزار شد که طی آن دکتر علی زمانی از دانشگاه فردوسی مشهد و دکتر مهدی رستمی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر به طور مشترک با کسب 86 امتیاز از 100 امتیاز از بین 31 کاندیدا موفق به دریافت این جایزه شدند.
لازم به ذکر است سومين سمينار نظريه عملگرها و كاربردهاي آن به همت معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه فردوسي مشهد، انجمن رياضي ايران، قطب علمي، و پژوهشگاه دانشهاي بنيادي، سازمان هاي حمايت كننده اين سمينار هستند كه 120 نفرازمتخصصين ودانشجويان كشور، پيرامون موضوعات و محورهاي تخصصي ازجمله: نظريه عمومي عملگرهاي خطي، عملگرهاي خطي خاص به عنوان عضويي از ساختارهاي جبري، گروه ها و نيم گروه هايي از عملگرهاي خطي، عملگرهاي ديفرانسيلي، عملگرهاي غير خطي و خواص آنها، فضاهاي خطي و جبرهايي از عملگرهاي خطي و كاربردهايي از نظريه عملگرها از روز چهارشنبه 18 اسفند تا روز پنجشنبه 19 اسفند ماه 95 در دانشکده علوم ریاضی در اين همايش به تبادل اطلاعات مي پردازند .

اطلاعات همايش ، در نشاني زير قابل دسترسي مي باشد:
http://ota3.um.ac.ir

 

Dr Sal Mos2

آمار سایت

امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
کلی
۴۸
۳۵۲
۴۸
۸۳۶
۲۰۷۸
۳۸۸۲
۱۴۲۵۵۱

tel