سومين سمينار داده هاي ترتيبي و فضايي در دانشكده علوم رياضي

سومين سمينار تخصصي نظريه قابليت اعتماد و كاربردهاي آن در دانشکده علوم ریاضی آغاز به کار کرد

سومين سمينار تخصصي نظريه قابليت اعتماد و كاربردهاي آن  ساعت 8 روز سه شنبه 26 اردیبهشت با حضور مهمانان داخلی و خارجی در سالن دکتر بزرگ نیای دانشکده علوم ریاضی گشایش یافت.
در آغاز این برنامه، دکتر علیرضا سهیلی، رئیس دانشکده علوم ریاضی ضمن خوش آمد گویی به حاضران و مهمانان خارجی، از تلاش های دست اندرکاران برگزاری این سمینار به ویژه دکتر جعفر احمدی، رئیس قطب داده های ترتیبی و فضایی و دبیر این سمینار که باعث ارتقاء سطح برگزاری این برنامه از صورت کارگاهی به صورت سمینار بوده اند، قدردانی کرد.
در ادامه دکتر جعفر احمدی نیز به حاضران خوش آمد گفت و  اظهار داشت :  از 100 مقاله دریافت شده توسط دبیرخانه این سمینار، پس از ارزیابی کمیته علمی ( کمیته داوران) در نهایت، 54 عنوان مقاله به  صورت سخنرانی و 23 عنوان به صورت پوستر برای ارائه پذیرفته شده اند.
دکتر احمدی افزود: نظر به اهميت موضوع قابليت اعتماد، كاربرد آن در صنعت، اقتصاد و ساير زمينه هاي علمي و فراهم کردن فرصت مناسب براي گردهمايي به منظور تبادل نظر اعضاي هيأت علمي و ارتقاي سطح علمي دانشجويان تحصيلات تكميلي دانشگاه ها و مراكز آموزش عالي كشور و كاربران قابليت اعتماد در مراكز صنعتي، قطب علمي داده هاي ترتيبي و فضايي و گروه آمار دانشگاه فردوسي مشهد با همكاري انجمن آمار ايران سومين سمينار تخصصي نظريه قابليت اعتماد و كاربردهاي آن را برگزار می کند.
گفتنی است این سمینار در دو روز 26 و 27 اردیبهشت در دانشکده علوم ریاضی برگزار خواهد شد.

photo2

آمار سایت

امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
کلی
۴۸
۳۵۲
۴۸
۸۳۶
۲۰۷۸
۳۸۸۲
۱۴۲۵۵۱

tel